Gaffel silverskaft 1700-tal

Gaffel silverskaft 1700-tal
Gaffel silverskaft 1700-tal
Gaffel silverskaft 1700-tal
Gaffel silverskaft 1700-tal
Gaffel silverskaft 1700-tal
Gaffel silverskaft 1700-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GAFFEL, 1700-tal, ostämplad, vridet skaft och två tenar av järn, koniskt, delvis förgyllt skaft av silver med graverad dekor, längd 13 cm

skaftet med bucklor

570847

2018-09-23