Skål silver 1800-tal

Skål silver 1800-tal
Skål silver 1800-tal
Skål silver 1800-tal
Skål silver 1800-tal
Skål silver 1800-tal
Skål silver 1800-tal
Skål silver 1800-tal
Skål silver 1800-tal
Skål silver 1800-tal
Skål silver 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÅSSKÅL med fat, silver, förgylld insida, nyrokoko, stämplad CN, Stockholm 1848, höjd ca 10,5, diameter 18 cm, vikt ca 399 g

570851

2018-09-15