Regencybyrå tidigt 1800-tal

Regencybyrå tidigt 1800-tal
Regencybyrå tidigt 1800-tal
Regencybyrå tidigt 1800-tal
Regencybyrå tidigt 1800-tal
Regencybyrå tidigt 1800-tal
Regencybyrå tidigt 1800-tal
Regencybyrå tidigt 1800-tal
Regencybyrå tidigt 1800-tal
Regencybyrå tidigt 1800-tal
Regencybyrå tidigt 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, med stenskiva, Regency, England, 1800-talets början, mahogny, halvmåneformad, 3 lådor, 2 sidoskåp, höjd ca 78, bredd ca 62 cm

Stenskiva ej original

570852

2018-09-15