Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAGBÄDD, Nordiska kompaniet, 1950-tal, ur Triva-serien, stomme i ek, klädsel i väv, höjd ca 32, bredd ca 80, längd ca 190 cm, etikettmärkt
Bruksslitage, repor, fläckar
570853
2018-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här