Dagbädd ur Triva-serien NK

Dagbädd ur Triva-serien NK
Dagbädd ur Triva-serien NK
Dagbädd ur Triva-serien NK
Dagbädd ur Triva-serien NK
Dagbädd ur Triva-serien NK
Dagbädd ur Triva-serien NK
Dagbädd ur Triva-serien NK
Dagbädd ur Triva-serien NK
Dagbädd ur Triva-serien NK
Dagbädd ur Triva-serien NK

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAGBÄDD, Nordiska kompaniet, 1950-tal, ur Triva-serien, stomme i ek, klädsel i väv, höjd ca 32, bredd ca 80, längd ca 190 cm, etikettmärkt

Bruksslitage, repor, fläckar

570853

2018-09-15