W F Smith oljemålning

W F Smith oljemålning
W F Smith oljemålning
W F Smith oljemålning
W F Smith oljemålning
W F Smith oljemålning
W F Smith oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

W F SMITH (1900-tal, Scotland): Stadsmotiv med gatulampa, olja på duk, signerad W F Smith, ca 41x31 cm

570861

2018-09-15