Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
W F SMITH (1900-tal, Scotland): Stadsmotiv med gatulampa, olja på duk, signerad W F Smith, ca 41x31 cm
570861
2018-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här