Albert Rieger oljemålning

Albert Rieger oljemålning
Albert Rieger oljemålning
Albert Rieger oljemålning
Albert Rieger oljemålning
Albert Rieger oljemålning
Albert Rieger oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALBERT RIEGER (Österrike, 1834-1905): Landskap med kvarn vid fors, signerad och daterad Alb Rieger 1871, olja på duk, ca 96x78, förgylld praktram

570863

2018-09-15