Fåtöljer samt stolar senempir

Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir
Fåtöljer samt stolar senempir

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER samt STOLAR, 2 + 2, senempir, fanerade i betsad björk, fåtöljerna med karmar i betsad bok, texilklädda sitsar, Baltikum, omkring 1800-talets mitt, höjd ca 89, sitthöjd 42 respektive 47 cm

Slitage, faneravslag, 1 fåtölj med skadad sits

570870

2018-09-15