Sekretär engelsk stil
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, fanerad i idegran, infällt läder i skivan, 4 lådor, spegel på lockets insida, detaljer i mässing, hjultrissor, märkt "Made by Reprodux Newhaven England", höjd ca 82,5, 58,5 x 50 cm
Bruksslitage, avslag, repor, märken
570875
2018-09-15