Sekretär engelsk stil

Sekretär engelsk stil
Sekretär engelsk stil
Sekretär engelsk stil
Sekretär engelsk stil
Sekretär engelsk stil
Sekretär engelsk stil
Sekretär engelsk stil
Sekretär engelsk stil
Sekretär engelsk stil
Sekretär engelsk stil
Sekretär engelsk stil
Sekretär engelsk stil
Sekretär engelsk stil
Sekretär engelsk stil
Sekretär engelsk stil
Sekretär engelsk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, fanerad i idegran, infällt läder i skivan, 4 lådor, spegel på lockets insida, detaljer i mässing, hjultrissor, märkt "Made by Reprodux Newhaven England", höjd ca 82,5, 58,5 x 50 cm

Bruksslitage, avslag, repor, märken

570875

2018-09-15