Monogramisten AP brons Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONOGRAMISTEN AP, Kompostion, skulptur, brons, signerad och daterad AP -88, numrerad 5/20, höjd ca 16,5 cm,
Läs mer

570877

2018-09-23