Skrin

Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIN, CARL MALMSTEN, 1900-talets början, fanerad med valnöt och valnötsrot, intarsia dekor, med 1849 den 7 till Karl Malmsten vördad fader dec 1919 av Carl Malmsten tillgiven son, höjd ca 24, 35x20 cm

Slitage, nyckel saknas

570900

2018-09-16