Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL JOHAN TRYGG (1887-1954): (2) Man och kvinna, båda signerade och daterade CJ Trygg 19?? resp 1920, höjd 22-24 cm
570906
2018-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här