Carl Johan Trygg

Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL JOHAN TRYGG (1887-1954): (2) Man och kvinna, båda signerade och daterade CJ Trygg 19?? resp 1920, höjd 22-24 cm

570906

2018-09-16