Emile Gallé

Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EMILE GALLÉ, bordslampa, Frankrike, överfång i grönt och viollet, etsad dekor av blommor mot opak fond, signerad Gallé, höjd 26 cm

Mindre nagg på kuppan vid väste

570912

2018-09-16