Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
GUSTAF SWENANDER (1874-1953): Måsar, monogramsignerad GS-n och daterad 07 samt signerad Gust.Svenander, olja på duk, 65x75 cm
Smärre färgbortfall
570923
2018-09-16