Trägubbar

Trägubbar
Trägubbar
Trägubbar
Trägubbar
Trägubbar
Trägubbar
Trägubbar
Trägubbar
Trägubbar
Trägubbar
Trägubbar
Trägubbar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄGUBBAR, 10 st, skuret och bemålat trä, delvis signerade bl.a. Blanck, Henning, höjd ca 11,5-28 cm

Slitage, skador, lagningar

570928

2018-09-16