Charles Evald Hultberg akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHARLES EVALD HULTBERG (född i Sverige, 1878-1948): Nätfiske, akvarell, signerad C Hultberg, ca 15x23,5 cm

570933

2018-09-15