Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

4 000 SEK

DAVID TENIER, hans efterföljare, 1800-tal, kvinna vid spinnrock, olja på träpannå, ca 17x22 cm
Monogramsignerad "DI"

Proviniens: Höglunda Gård.

570942

2018-09-22