Klubbat för:
1 300 SEK
4 000 SEK
DAVID TENIER, hans efterföljare, 1800-tal, kvinna vid spinnrock, olja på träpannå, ca 17x22 cm
Monogramsignerad "DI"
Proviniens: Höglunda Gård.
570942
2018-09-22