Hulda Schenson olja

Hulda Schenson olja
Hulda Schenson olja
Hulda Schenson olja
Hulda Schenson olja
Hulda Schenson olja
Hulda Schenson olja

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HULDA SCHENSON (1847-1940): Kustbild, signerad och daterad Hulda Schenson Normandie 1891, olja på duk, ca 38x62 cm

Smärre färgbortfall

570946

2018-09-16