Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSSURTOUT, SALTKAR, 1 par, STRÖARE, SENAPSBURK, stomme i nysilver, höjd 7-21 cm
Slitage, nagg, en med spricka
570953
2018-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här