Bordsurtout 1900-tal

Bordsurtout 1900-tal
Bordsurtout 1900-tal
Bordsurtout 1900-tal
Bordsurtout 1900-tal
Bordsurtout 1900-tal
Bordsurtout 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSSURTOUT, SALTKAR, 1 par, STRÖARE, SENAPSBURK, stomme i nysilver, höjd 7-21 cm

Slitage, nagg, en med spricka

570953

2018-09-16