Skolbänk

Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKOLBÄNK, 1900-talets början, furu, höjd ca 68, längd ca 88, bredd ca 52, sitthöjd ca 36 cm

Bruksslitage, repor

570964

2018-09-15