Erik Hedberg oljemålning

Erik Hedberg oljemålning
Erik Hedberg oljemålning
Erik Hedberg oljemålning
Erik Hedberg oljemålning
Erik Hedberg oljemålning
Erik Hedberg oljemålning
Erik Hedberg oljemålning
Erik Hedberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ERIK HEDBERG (1868-1959) Kors vid vägkant, signerad, olja på duk ca 37x51,5 cm

Zustandsbeschreibung

Några skrapmärken

570967

2018-09-15