Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ERIK HEDBERG (1868-1959) Kors vid vägkant, signerad, olja på duk ca 37x51,5 cm
Zustandsbeschreibung
Några skrapmärken
570967
2018-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner