Emile Gallé

Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé
Emile Gallé

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMILE GALLÉ, vaser, 2 st, Frankrike, överfång i rött, etsad dekor av växter, signerad Gallé, höjd ca 9 cm

en vas med lagad nagg

570977

2018-09-16