Tsuba Japan Meiji

Tsuba Japan Meiji
Tsuba Japan Meiji
Tsuba Japan Meiji
Tsuba Japan Meiji
Tsuba Japan Meiji
Tsuba Japan Meiji
Tsuba Japan Meiji
Tsuba Japan Meiji
Tsuba Japan Meiji
Tsuba Japan Meiji
Tsuba Japan Meiji
Tsuba Japan Meiji

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TSUBA, Japan, Meiji, (1868-1912), signerad, figural dekor, med ett senare etui, tsuban ca 7,5x7 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

571000

2018-09-15