Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TSUBA, Japan, Meiji, (1868-1912), signerad, figural dekor, med ett senare etui, tsuban ca 7,5x7 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
571000
2018-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här