Johan Petter Johansson
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHAN PETTER JOHANSSON, "Triplex" arbetslampa, 1900-talets mitt, grålackerad, teleskoparm samt vinklingsbar skärm, utdragbar arm, höjd 124-204 cm
Slitage, förlust av färg, repor, märken, fläckar, ej funktionstestad
571043
2018-09-24