Efter Andy Warhol, litografi av Sunday B Morning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDY WARHOL (USA, 1928-1987). Efter. "Marilyn Monroe". Stämplad på baksidan "Fill in your own signature" "Published by Sunday B. Morning", färgserigrafi 84 x 84 cm

571059

2018-09-15