Solspegel trä samtida

Solspegel trä samtida
Solspegel trä samtida
Solspegel trä samtida
Solspegel trä samtida
Solspegel trä samtida
Solspegel trä samtida
Solspegel trä samtida
Solspegel trä samtida

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, sk solspegel, trä, 1900-talets senare del, diameter ca 48 cm

Smärre skador på glas och ram

571063

2018-09-25