Vas Hovisaari

Vas Hovisaari
Vas Hovisaari
Vas Hovisaari
Vas Hovisaari
Vas Hovisaari
Vas Hovisaari
Vas Hovisaari
Vas Hovisaari
Vas Hovisaari
Vas Hovisaari

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNIKI HOVISAARI, vas, Arabia, Finland, 1960-tal, chamottlera, glaserad i brunt och turkos, signerad Arabia AH, höjd ca 21 cm

571069

2018-09-15