Bordsklocka sterlingsilver Georg Jensen

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GEORG JENSEN, bordsringklocka, sterlingsilver, 1900-talets första hälft, design no 77, tryckknapp i ben, svenska importstämplar, längd ca 7,5 cm, silvervikt ca 100 g

571071

2018-09-15