Skulptur i brons

Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, pojke som spelar aulo, 1700/1800-tal,sannolikt italien, förgylld brons, senare sockel i travertin, höjd (med sockel) ca 18 cm

Slitage

571074

2018-09-16