C F Swensson oljemålning

C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Fartyg vid kust, signerad C.F. Swensson, olja på duk, ca 44x87 cm

571105

2018-09-16