Spegel barockstil 1900-tal

Spegel barockstil 1900-tal
Spegel barockstil 1900-tal
Spegel barockstil 1900-tal
Spegel barockstil 1900-tal
Spegel barockstil 1900-tal
Spegel barockstil 1900-tal
Spegel barockstil 1900-tal
Spegel barockstil 1900-tal
Spegel barockstil 1900-tal
Spegel barockstil 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, barockstil, 1900-tal, träskuren med dekor av änglar, ca 165x120 cm

slitage, sprickor

571108

2018-09-16