Vicke Lindstrand vas Kosta
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VICKE LINDSTRAND (1904-1983), vas, Kosta 1950-tal, tryckt oval form, dekor i underfång av spiralvridna ränder i violett, signerad Kosta LH 1383, även etikettmärkt, höjd ca 29 cm
Något smutsig
571113
2018-09-16