Georg Suttner - Landskap Montigny sur Loing

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

GEORG SUTTNER (1922-2014), "Landskap Montigny sur Loing", signerad Suttner, olja på duk, ca 31x48 cm

Tillhör tema-auktionen "Georg Suttner - Den Svenska Modernismens Röda Tråd"

571118

2018-10-13