Sideboard gustaviansk stil K.A Roos

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, gustaviansk stil, K.A Roos, tre lådor i sargen, 1900-talets andra hälft, höjd ca 76, 140x45 cm

Bruksslitage

571133

2018-09-16