Nils Kreuger olja stilleben

Nils Kreuger olja stilleben
Nils Kreuger olja stilleben
Nils Kreuger olja stilleben
Nils Kreuger olja stilleben

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NILS KREUGER (1858-1930): Stilleben med vas och äpplen, signerad och daterad 1879, olja på duk, ca 55x46 cm

Duklagning

571135

2018-09-17