Carl Larsson
2018-09-17
571137
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL LARSSON (1853-1919): "Empire", signerad C.L , etsning, ca 20x14 cm
Med dedikation