Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): "Empire", signerad C.L , etsning, ca 20x14 cm
Med dedikation
571137
2018-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här