Carl Larsson

Carl Larsson
Carl Larsson
Carl Larsson
Carl Larsson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): "Empire", signerad C.L , etsning, ca 20x14 cm

Med dedikation

571137

2018-09-17