Carl Ewald Lönngren

Carl Ewald Lönngren
Carl Ewald Lönngren
Carl Ewald Lönngren
Carl Ewald Lönngren

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL EWALD LÖNNGREN (1839-1902): Skördemotiv, signerad C. E. Lönngren, olja på pannå, ca 19x25 cm

571139

2018-09-17