Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄGARE, silver, Johan Erik Åhlén, Sala, troligen år 1829, bägarformad, graverad dekor av rankor, invändigt förgylld, höjd ca 8 cm
Något bucklig, slitage, äldre initialer
571150
2018-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här