Stolar rokokostil Åmells

Stolar rokokostil Åmells
Stolar rokokostil Åmells
Stolar rokokostil Åmells
Stolar rokokostil Åmells
Stolar rokokostil Åmells
Stolar rokokostil Åmells
Stolar rokokostil Åmells
Stolar rokokostil Åmells
Stolar rokokostil Åmells
Stolar rokokostil Åmells

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 8 st, varav 2 karmstolar, Åmells möbler, brickmärkta, rokokostil, pärlgrå, grönklädda sitsar, 1900-talets senare del, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, smuts, smärre fläckar på sitsar

571157

2018-09-16