Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Johannes och Petrus, 1700-tal, olja på koppar, träskuren ram, ca 15,5x11,5

Möjligen kortad på vänstra långsidan, färgbortfall

571163

2018-09-16