Stor Buddhafigur

Stor Buddhafigur
Stor Buddhafigur
Stor Buddhafigur
Stor Buddhafigur
Stor Buddhafigur
Stor Buddhafigur
Stor Buddhafigur
Stor Buddhafigur

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BUDDHA, skulpterat och bronserat trä, 1900-tal, med infällda glasstenar, höjd ca 100 cm

Kuntoraportti

Slitage, torrsprickor

571172

Päivämäärä:

2018-09-16