Stor Buddhafigur
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BUDDHA, skulpterat och bronserat trä, 1900-tal, med infällda glasstenar, höjd ca 100 cm
Kuntoraportti
Slitage, torrsprickor
571172
Päivämäärä:
2018-09-16