Karmstolar 2 st rokokostil Solgården

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Solgården, rokokostil, pärlgråa, randig textilklädsel på sitsarna, brännmärkta S.O.L, 1900-talets senare hälft, sitthöjd ca 47, bredd ca 57 cm

Bruksslitage

571174

2018-09-16