Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, rokokostil, dekor i pastellage, fögylld, höjd ca 100x54 cm

Slitage, dekorskador

571183

2018-09-17