2 numrerade vaser av Erik Höglund & vas G Sigvard

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HÖGLUND (1932-1998), 2 vaser, Strömbergshyttan 1994, & GÖSTA SIGVARD, vas, Lindshammar, underfång i röda, gröna och blå toner, signerade EH 94 Strömbergshyttan HG LP MA Erik Höglund och numrerade 24/25, samt Gösta Sigvard Lindshammar Sweden, höjd ca 13-15 cm

571201

2018-09-16