Krister Ekman oljemålning

Krister Ekman oljemålning
Krister Ekman oljemålning
Krister Ekman oljemålning
Krister Ekman oljemålning
Krister Ekman oljemålning
Krister Ekman oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KRISTER EKMAN (född 1940): "Kristershov", signerad K Ekman, olja på duk, ca 146x183 cm

571202

2018-09-16