Bertil Vallien båtskulptur
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938), skulptur, glas, Kosta Boda, 1990-tal, sandgjuten båt med innesluten dekor av figur i koppar, polykrom glasmassa, signerad KOSTA BODA B Vallien 005821-95, träsockel märkt Apoteksbolaget 1971-1996 medföljer
571206
2018-09-16