Barskåp
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BARSKÅP, 1900-tal, renässansstil, riktligt skulpterat, dörrar i smide, bakstycke med infälld vapendekor, höjd 169, 93x52 cm, 6 lösa hyllplan i glas, nyckel finns
Smärre slitage, mindre nagg på hyllplan
571208
2018-09-23